Dodacie lehoty
Vážení zákazníci! Z dôvodu súčasnej situácie s Covid-19 môže dôjsť k oneskoreniu pri objednávaní a prekládke tovaru od polovice apríla. Niektoré objednávky môžu byť doručené do 24 pracovných dní. Ďakujeme vám za vašu trpezlivosť.
všetky pevné hovory sú bezplatné
(0) Recenzia

Kamagra 100mg

Pod označením Kamagra sa predávajú rôzne druhy prípravkov pre podporu erekcie. Môže ísť napríklad nielen o tabletky, ale aj o cukríky, želé zvané Oral Jelly, šumivé tabletky alebo miernejšiu verziu Kamagra Soft či naopak kvalitnejší typ Kamagra Gold. Pre lepšie porozumenie, ak budem ďalej hovoriť o tabletkách Kamagra, mám na mysli tie klasické.

  • Dávkovanie a cena
  • Popis produktu
  • Recenzie výrobkov

Kamagra 100mg 100mg

Množstvo
Prémia
Pôvodná cena
Cena
4 pilulky
€30.00
€24.00
8 pilulky
€52.50
€42.00
16 pilulky
€98.75
€79.00
32 pilulky
€177.50
€142.00
48 pilulky
€243.75
€195.00
72 pilulky
€325.00
€260.00

Kamagra je obdobou známej tabletky Viagra a bola uvedená na trh veľmi rýchlo po nej ako jej generikum. Veľmi podobné je aj zloženie prípravku, pričom aj v tomto prípade je účinnou látkou zabezpečujúcou fungovanie tabletky Sildenafil. Za Kamagrou však stojí indická spoločnosť, ktorá tabletku predáva vo viacerých krajinách po celom svete.

Výrobca a pôvod

Kamagra - je produktom indickej farmaceutickej spoločnosti, konkrétne ide o Ajanta Pharma Limited. Spoločnosť je pre našinca síce neznáma, ale má pomerne dlhú históriu, nakoľko bola založená už v roku 1973. Aktuálne zamestnáva niekoľko tisíc ľudí a má zaregistrovaných 1400 farmaceutických produktov.

Kamagra je tak len jedným z nich, pričom svojim tvarom sa podobá na Viagru, hoci zafarbenie má trocha iný odtieň. Tabletky však neskrývajú, čím sa inšpirovali, je na nich aj skratka KGR a číslo označujúce obsah Sildenafilu. Tabletky sa predávajú už v 90 krajinách sveta, vrátane domovskej krajiny Viagry, v Spojených štátoch amerických.

Zloženie a účinné látky Kamagry

Podobne ako v prípade Viagry, aj Kamagra je založená na Sildenafile. Ide o látku spadajúcu medzi liečivá na cievy, konkrétne medzi inhibítory fosfodiestefázy typu 5. Podobne ako známejšia modrá tabletka, aj v prípade Kamagry sú k dispozícii tablety s obsahom 50 alebo 100 mg, najčastejší je práve posledný typ.

Tu je bližšie popísané zloženie tabliet:

Sildenafil: Sildenafil je látka pôvodne určená na riešenie kardiovaskulárnych problémov a pochádza z lieku, ktorý sa na začiatku 90. rokov testoval práve za účelom pomoci pacientom so srdcovými chorobami. Zistilo sa však, že látka zlepšuje prietok krvi do penisu, čo má za následok okamžitú erekciu. Samozrejme, až po sexuálnej stimulácii.

Jadro tabletky: Okrem Sildenafilu obsahuje samotná tabletka aj niektoré iné pomocné a prídavné látky. Jedná sa o mikrokryštalickú celulózu, magnézium stearát, sodík a vysušený hydrogén fosforečnan vápenatý. Inšpirácia Viagrou je tak úplne zrejmá.

Obal tabletky: Jadro tabletky je obalené filmom, ktorý má tiež veľmi podobné zloženie, ako je tomu v prípade známej modrej pilulky. Sú tu hypromelóza, oxid titaničitý, laktóza, triacetín a lak indigokarmínu.

ÚČINKY SILDENAFILU

Sildenafil je zodpovedný za uvoľnenie a roztiahnutie ciev, čo zvyšuje prietok krvi do ďalších tkanív. Tento efekt je všeobecný, netýka sa len konkrétnych ciev, no práve drobné cievky zásobujúce toporivé telieska v penise na Sildenafil reagujú a prichádza tak k stoporeniu.

Dávkovanie a užívanie

Kamagra je liečivo, ktoré u nás síce nemôžete zakúpiť, napriek tomu je ale veľmi podobné Viagre. Podobnosť je tu aj pri užívaní, čo znamená, že Kamagra je určená tiež pre mužov trpiacich erektilnou dysfunkciou spôsobenou problémom s prekrvením penisu.

Jedna dávka = 1 tabletka. Maximálna denná dávka je 1 tabletka, na úvod sa odporúča začať s menšou, polovičnou dávkou.

Aj v tomto prípade platí, že účinnosť tabletky je naviazaná na sexuálnu stimuláciu a užitie by malo byť zhruba 30 až 60 minút pred plánovaným pohlavným stykom.

Užitie je jednoduché, stačí jednu tabletku prehltnúť a zapiť vodou. Nadmerné užívanie nevedie k lepším výsledkom, čo sa môžete dočítať aj na príbalovom letáku, skôr k výskytu negatívnych nežiaducich a vedľajších účinkov. Výrobca uvádza, že podľa štatistík pomáha Kamagra v 80 % prípadov, 20 % mužom tabletky nepomohli.

Účinky Kamagry

Poďme sa teraz pozrieť na to, aké účinky Kamagra má. Hoci ide o generikum Viagry, je účinnosť tabliet porovnateľná so známou modrou pilulkou. Aj tu ale platí, že po niekoľkých hodinách začne vplyv prípravku klesať a účinok postupne ochabuje. Nejde teda o trvalé riešenie, na to by ste museli tabletky užívať každý deň.

Kamagru som kedysi na zahraničnej ceste vyskúšal a toto je moje hodnotenie jej vplyvov:

Libido

Kamagra sa svojím zložením ani účinkami podľa slov výrobcu na libido nezameriava a to môžem potvrdiť. V tejto oblasti som nezaznamenal žiadne viditeľné zmeny, platí, že na zvýšenú chuť na sex ani na zvýšenú sexuálnu citlivosť nemá tabletka žiaden vplyv.

Nástup erekcie

Čo sa týka erekcie, tu je už vplyv Kamagry o poznanie lepší. Je to najmä vďaka Sildenafilu, takže účinnosť by som prirovnal asi k Viagre, podľa môjho subjektívneho hodnotenia je to veľmi podobné. Aby však erekcia nastala, je potrebná stimulácia, nejaké sexuálne dráždenie.

Tvrdosť a kvalita erekcie

Vďaka oveľa lepšiemu prekrveniu a otvoreniu ciev pre zvýšený prísun krvi do penisu je lepší nielen nástup erekcie, ale aj jej kvalita. Penis bol viditeľne zväčšený a viac prekrvený, čo hodnotím pozitívne. Kratšia bola ale doba maximálneho účinku, len 3 hodiny aj niečo. Ak sa niekde dočítate o účinnosti napríklad až 10 hodín, podľa mňa to nie je reálne.

Predĺženie pohlavného styku a oddialenie ejakulácie

Dlhší pohlavný styk alebo oddialenie ejakulácie? To prvé možno, najmä vďaka lepšej a tvrdšej erekcii, ale to druhé určite nie. V tomto Kamagra nevybočuje z radu a napríklad na zlepšenie ejakulácie nepôsobí nijako. Rovnako tak ani na plodnosť.

Intenzita orgazmu

Intenzívnejšia ejakulácia alebo lepší orgazmus tiež nepatria medzi účinky Kamagry. Ani Sildenafil ani žiadne iné látky obsiahnuté v tabletkách neovplyvňujú žiadnym spôsobom ejakuláciu alebo intenzitu orgazmu.

Vedľajšie účinky

Kamagra - sa na Viagru podobá aj viacerými nežiaducimi účinkami. Musím povedať, že ja osobne som mal šťastie, nakoľko nič vážneho sa u mňa za ten krátky čas, čo som mal možnosť prípravok vyskúšať, nevyskytlo. Viem však, že iní muži už to šťastie nemali a niektoré vedľajšie účinky, najmä bolesti hlavy a začervenanie pokožky, si „užili“.

Tu sú najčastejšie spomínané vedľajšie negatívne účinky tabletiek:

Veľmi časté vedľajšie účinky

- bolesť hlavy

- návaly horúčavy

- začervenanie tváre

Časté vedľajšie účinky

- závraty

- žalúdočná nevoľnosť a tráviace problémy

- problémy so zrakom a sluchom, citlivosť očí

- upchatý alebo tečúci nos

- únava

- bolesť na hrudníku

- alergická reakcia

Niekedy sa môžu vyskytnúť aj hnačka, rozmazané videnie, citlivosť na svetlo, nepravidelná činnosť srdca alebo nízky krvný tlak. Ide o typické účinky liekov na erektilnú dysfunkciu, takže hoci sa môžu objavovať len u menšiny prípadov, jednoducho s nimi musíte počítať. Nie je to nič príjemné a treba sa s tým zmieriť.

Kontraindikácie a kedy nie je možné Kamagru užívať

Okrem nežiaducich účinkov existujú aj niektoré špecifické situácie a prípady, ktoré sú prekážkou užívania Kamagry. Tie vyplývajú najmä z problému medzi účinnou látkou Sildenafil a jej pôsobením na krvnú sústavu, srdce a niektoré ďalšie špecifické procesy v tele. Výsledkom je potom nezlučiteľnosť Kamagry s niektorými liekmi aj zdravotným stavom.

Choroby, ktoré vylučujú užívanie:

Pokiaľ trpíte alergiou na Sildenafil alebo niektorú inú látku nachádzajúcu sa v jadre alebo v obale tabletky, nemali by ste Kamagru užívať. Podobne pri problémoch so srdcom alebo pečeňou, prípadne pri problémoch so zrakom, by ste nemali užívať tieto tabletky. Rovnako tak sú problémom anémia, leukémia, deformácia penisu a iné choroby či poruchy.

  • Rýchle dodanie
  • Ochrana dát
  • Bezpečná platba
  • Podporná služba
  • 100% kvalita

Zľava 20%

plus ďalšie ponuky po ceste