Dodacie lehoty
Vážení zákazníci! Z dôvodu súčasnej situácie s Covid-19 môže dôjsť k oneskoreniu pri objednávaní a prekládke tovaru od polovice apríla. Niektoré objednávky môžu byť doručené do 24 pracovných dní. Ďakujeme vám za vašu trpezlivosť.
všetky pevné hovory sú bezplatné
(0) Recenzia

Kamagra Šumivé tablety

Kamagra Fizzy Tabs - Popis

Kamagra šumivé tablety s pomarančovou príchuťou boli uvedené na trh spoločnosťou Ajtanta Pharma v roku 2010. Výrobca pri vyvíjaní lieku kládol dôraz na precízne spracovanie účinnej látky a maximálne intenzívny účinok, o ktorom sa teraz môžete sami presvedčiť.

  • Dávkovanie a cena
  • Popis produktu
  • Recenzie výrobkov

Kamagra Šumivé tablety 100mg

Množstvo
Prémia
Pôvodná cena
Cena
1 balíčky
€68.75
€55.00
2 balíčky
€108.75
€87.00
3 balíčky
€158.75
€127.00
4 balíčky
€186.25
€149.00
5 balíčky
€231.25
€185.00
7 balíčky
€268.75
€215.00

Kamagra Šumivé tablety – 7ks v balení

Kamagra Šumivé tabletky sa používajú na liečbu erektilnej dysfunkcie a obsahujú 100 mg účinnej látky sildenafil. Stačí šumivú tabletku rozpustiť v malom množstve vody. Asi za minútu alebo dve bude tableta rozpustená. Výhoda je, že šumivá kamagra umožňuje užitie jednoduchým vypitím nápoja – výhodné najmä pre ľudí, ktorí majú problém s prehĺtaním klasických tabletiek. Kamagra Šumivá je vyrábaná v kontrolovaných klinických podmienkach Ajanta Pharma.

Efektívna dĺžka účinku Kamagra šumivá je 4 až 6 hodín.

Účinná látka Sildenafil. Táto látka pôsobí tak, že rozšíri krvné cievy v tele, najmä v okolí genitálií. To na druhej strane umožňuje väčší prietok krvi a tým aj super erekciu. Kamagra nie je afrodiziakum a samozrejme po užití je potrebné vyvinúť stimuláciu.

Dávkovanie:

Prípravok nie je vhodné užívať viac ako jednu šumivú tabletu denne. Účinok prípravku sa dostavuje už po 10 minútach. Táto doba je dlhšia v prípade, že je prípravok užitý min. 2 hod po jedle. Účinok je 4-6 hodín. Pred použitím prípravku sa neodporúča požitie veľkého množstva alkoholu. Alkohol a mastné jedla znižujú účinok.

Prípravok nesmie užívať:

Pacient, ktorý prekonal infarkt alebo má iné problémy zo srdcom, vysoký alebo nízky krvný tlak, alebo má slabú zrážanlivosť krvi. Samozrejme Kamagru nemôže užívať ktokoľvek, kto má alergickú reakciu na sildenafil- účinnú látku.

Odporúčanie starším pacientom:Starší pacienti by mali liečbu zahájiť minimálnou doporučenou dávkou (50 mg/deň – polovička šumivej tabletky).

Odporúčanie pre pacientov s ochorením ľadvín alebo obličiek:Osoby trpiace závažným ochorením ľadvín alebo obličiek by mali prípravok užívať opatrne, začať liečbu minimálnou doporučenou dávkou 25 mg/deň. Prípravok nie je vhodné užívať súčasne s liekmi obsahujúcimi nitráty alebo schopnými uvoľňovať oxid dusnatý a s prípravkami obsahujúcimi isosorbid mononitrát a isosorbid dinitrát. Spoločné užívanie prípravku s ďalšími liekmi vyžaduje schválenie vaším ošetrujúcim lekárom, špeciálne v prípade, pokiaľ užívate prípravky Cimetidine, Erythromycin a Ketoconazol.

Vedľajšie účinky:

Ako u väčšiny liekov môžu sa objaviť vedľajšie účinky, ktoré sú obvykle mierne a prechodné. Medzi časté patrí bolesť hlavy a začervenanie tváre (uvedené vedľajšie účinky sú z časti potvrdené aj našimi klientmi. Medzi ďalšie vedľajšie príznaky, ktoré sa objavujú zriedka, ale boli zaznamenané, patrí porucha trávenia, závrate, upchatý nos a vplyv na videnie.

Účinok Kamagra šumivých tabliet

Ich nástup účinku je neuveriteľne rýchly – Kamagra šumivé tablety účinkujú už do 20 minút a počas ďalších 4-6 hodín dosiahnete kvalitnú a udržateľnú erekciu bez akýchkoľvek problémov! Vďaka precíznemu spracovaniu účinnej látky sildenafil v šumivej tablete sa dočkáte dokonalej a trvácnej erekcie, čo iste ocení aj vaša partnerka. Šumivá Kamagra taktiež prispieva k rýchlejšej regenerácii po ejakulácii – výrone semena. Vo forme vedľajšieho účinku sa môže prejaviť aj mierne zväčšenie penisu vďaka väčšiemu objemu prítoku krvi do pohlavného orgánu.

Pre koho je určená šumivá Kamagra?

Hoci sú šumivé tablety Kamagra predovšetkým určené pre mužov, ktorí trpia erektilnou dysfunkciou, čoraz viac sa tento liek užíva aj medzi zdravými a mladými mužmi. Kamagra je zložením jedinečný prípravok, ktorý dokáže vystupňovať akýkoľvek sexuálny výkon! Liek Kamagra neodporúčame užívať v prípade, ak ste alergický na účinnú látku sildenafil, ak máte problém s krvným tlakom alebo trpíte ochorením srdca, pečene alebo obličiek. V prípade, že si nie ste istý, či môžete užívať tento liek, poraďte sa s vaším lekárom.

  • Rýchle dodanie
  • Ochrana dát
  • Bezpečná platba
  • Podporná služba
  • 100% kvalita

Zľava 20%

plus ďalšie ponuky po ceste