Dodacie lehoty
Vážení zákazníci! Z dôvodu súčasnej situácie s Covid-19 môže dôjsť k oneskoreniu pri objednávaní a prekládke tovaru od polovice apríla. Niektoré objednávky môžu byť doručené do 24 pracovných dní. Ďakujeme vám za vašu trpezlivosť.
všetky pevné hovory sú bezplatné
(0) Recenzia

Levitra Original

Levitra je ďalšia z tabliet patriacich medzi lieky na erektilnú dysfunkciu založené na účinnej látke podporujúcej roztiahnutie ciev. Na rozdiel od svojej známejšej sestry Viagry však nejde o Sildenafil, ale o látku zvanú Vardenafil, ktorá však má veľmi podobné účinky.

  • Dávkovanie a cena
  • Popis produktu
  • Recenzie výrobkov

Levitra Original 20mg

Množstvo
Prémia
Pôvodná cena
Cena
4 pilulky
€75.00
€60.00
Vypredané
8 pilulky
+ 2 BONUS
€117.50
€94.00
Vypredané
12 pilulky
+ 2 BONUS
€122.50
€98.00
Vypredané
16 pilulky
+ 4 BONUS
€182.50
€146.00
Vypredané
20 pilulky
+ 6 BONUS
€190.00
€152.00
Vypredané
32 pilulky
+ 8 BONUS
€306.25
€245.00
Vypredané
40 pilulky
+ 10 BONUS
€402.50
€322.00
Vypredané

Oproti čomu je Levitra lepšia od Viagry či iný jej generík? V prvom rade, a to asi zaujíma každého muža, je to cena. Tabletka stojí oveľa menej v prepočte na jeden kus, rozdiel je až dvojnásobný. V druhom rade ide o účinnosť a to najmä z pohľadu rýchlosti účinku a jeho trvania.

Možno sa to na prvý pohľad nezdá, ale Levitra podľa skúseností mnohých mužov dosahuje v tomto ohľade lepšie výsledky než väčšina jej konkurentov. To je samozrejme aj dôvod, prečo som si ju všimol a rozhodol som sa o nej napísať niečo bližšie.

Levitra - Výrobca a pôvod

Značka Levitra je spojená so známou farmaceutickou spoločnosťou Bayer, celým menom Bayer Pharma AG. Tá je aj držiteľom rozhodnutia o registrácii, pričom jej dcérska spoločnosť v Leverkusene je zas uvedená ako oficiálny výrobca. Samotná firma má dlhodobú históriu, veď existuje už od roku 1863 a dnes je poprednou farmaceutickou značkou.

Levitra je registrovaná vo viacerých krajinách po celej Európe, ale napríklad aj na Islande. Tabletka je oranžovej farby, má okrúhly tvar a označenie krížikom typickým pre značku Bayer. Na druhej strane tabletky je číslovka vyjadrujúca gramáž účinnej látky, pričom existujú dve verzie, a to slabšia 10 mg a silnejšia 20 mg.

Zloženie a účinné látky Levitry

Na rozdiel od konkurentov, základom Levitry je Vardenafil. Táto látka patrí k silným inhibítorom fosfodiestefázy typu 5. Zaujímavosťou je, že látka bola vyvinutá až v roku 2003, čiže až po Sildenafile, čo je základ Viagry. Viaceré štúdie však ukazujú, že ide o silnejšiu alternatívu, čo môže byť príčinou lepšej účinnosti Levitry.

Poďme sa pozrieť na zloženie tabletiek trocha bližšie:

Vardenafil: Levitra ako účinnú látku spôsobujúcu zlepšenie erekcie používa Vardenafil patriaci medzi tzv. PDE-5 látky. V ľudskom tele pôsobí táto látka na uvoľnenie ciev a svalstva, následkom čoho prichádza k lepšiemu prekrveniu tkanív vyživovaných najmä drobnými a periférnymi cievami. Podobne však ako pri iných podobných látkach, ani Vardenafil nedokáže tento stav obnoviť natrvalo, len ho môže dočasne zlepšiť.

V jadre tabletky: Okrem účinnej látky Vardenafil možno nájsť v Levitre aj ďalšie pomocné a prídavné látky. V jadre tabletky sa nachádzajú krospovidón, magnéziumstearát, mikrokryštalická celulóza a koloidný oxid kremičitý.

Vo filme tabletky: Okolo jadra tabletky sa nachádza jeho obal tvorený filmovou vrstvou a tá obsahuje makrogol 400, hypromelóza, oxid titaničitý (E171), žltý oxid železitý (E172) a červený oxid železitý (E172).

ÚČINKY VARDENAFILU

Vardenafil pôsobí na cievy tak, že pomáha k ich uvoľneniu a lepšiemu prietoku krvi. Vďaka tomu nastáva lepšie prekrvenie toporivých teliesok v penise a príde k stoporeniu. Látka účinkuje aj na poškodenia mikroskopického cievneho a nervového zásobenia penisu, takže pôsobí naozaj do maximálnej možnej hĺbky.

Dávkovanie a užívanie

Dávkovanie aj užívanie Levitry je veľmi podobné ako pri iných konkurenčných prípravkoch. Zaujímavé je, že v mnohých ohľadoch dosahuje o niečo lepšie výsledky pri pravidelnom užívaní, no to môže byť komplikované vzhľadom na výskyt vedľajších účinkov.

Jedna dávka = 1 tabletka. Maximálna denná dávka je 1 tabletka s obsahom 20 mg, výrobca ako zahajovaciu dávku odporúča polovičné množstvo Vardenafilu.

Užiť liek sa odporúča 25 až 60 minút pred sexuálnou aktivitou, no na to, aby tabletka zaúčinkovala, je potrebná sexuálna stimulácia.

Tabletka sa užíva klasickou perorálnou formou a zapíja sa pohárom vody. Dobrou správou je, že od začiatku účinku, čo môže byť v niektorých prípadoch už po 10 minútach od užitia, trvá účinnosť tabletky 4 až 5 hodín, ojedinele aj dlhšie. Počas tejto doby môžete dosiahnuť erekciu aj opakovane, vždy na základe sexuálneho dráždenia.

Účinky Levitry

V každej diskusii chválené až do nebies. Musím sa priznať, že pri veľmi pozitívnych referenciách som vždy opatrný a držím si odstup. Netreba zabúdať, že ide o liek na erektilnú dysfunkciu, nič viac.

Sám som však bol milo prekvapený účinnosťou Levitry v týchto oblastiach:

Libido

Vplyv na libido v prípade tabletky nie je priamy, napríklad prostredníctvom zloženia, ale skôr nepriamy. Ak muž dlhšiu dobu nemôže dosiahnuť kvalitnú erekciu a vďaka Levitre sa to podarí doslova na počkanie, môže to zvýšiť chuť na sex.

Nástup erekcie

V prípade rýchlosti a kvality nástupu erekcie je Levitra jednoznačne zrejme najlepší prostriedok na trhu s ohľadom na pomer ceny a kvality. Vardenafil je naozaj mimoriadne účinnou látkou, čo sa prejaví v extrémne pozitívnych prípadoch už do 10 minút od užitia.

Tvrdosť a kvalita erekcie

To, ako veľmi je erekcia kvalitná, závisí najmä od toho, ako funguje prekrvenie pohlavného údu. Levitra v tomto ohľade pôsobí vďaka Vardenafilu aj na tie najjemnejšie a najmenšie cievy, takže oproti iným značkám mám pocit, že tvrdosť erekcie je ešte na vyššej úrovni.

Predĺženie pohlavného styku a oddialenie ejakulácie

Doba účinku tabletky po užití je nadpriemerná, čo má vplyv aj na predĺženie erekcie. To je zosilnené lepším prekrvením, čiže erekcia je tvrdšia dlhšiu dobu. Na oddialenie ejakulácie ale Levitra takýto vplyv nemá.

Intenzita orgazmu

Tu platí niečo podobné, ako v prípade Libida. Levitra je liek určený na liečbu erektilnej dysfunkcie, súvis s intenzitou orgazmu tak nie je z hľadiska zloženia a účinkov žiaden. Môže tu byť len vedľajší vplyv a to kvôli predošlej nútenej sexuálnej abstinencii.

Levitra - Vedľajšie účinky

Čo sa týka nežiaducich a negatívnych účinkov, tu to už také „slávne“ ako pri tých žiaducich nebude. Aj v prípade tejto značky totiž treba počítať s ich výskytom, nakoľko základom zloženia je špeciálna látka vyrábaná umelo, ktorá má vplyv nielen napríklad na erekciu, ale aj na iné orgány, systémy a procesy.

Tu sú najčastejšie nežiaduce účinky:

Veľmi časté vedľajšie účinky (môžu postihnúť viac ako 1 z 10 mužov)

- bolesť hlavy

Časté vedľajšie účinky (môžu postihnúť najviac 1 z 10 osôb):

- závrat

- návaly horúčavy

- poruchy trávenia a problémy s trávením

- upchatý nos

- nádcha

Plusom je, že častých vedľajších účinkov je o niečo menej, ako napríklad v prípade Viagry. Stále však treba rátať aj s tými menej častými, napríklad s účinkami na zrak, sluch, pokožku, búšenie srdca či začervenanie pokožky. Sú muži, u ktorých sa vedľajšie účinky nemusia vyskytnúť, no poznám veľa prípadov, kedy boli doslova neznesiteľné.

Kontraindikácie a kedy nie je možné Levitru užívať

Nielen nežiaduce a negatívne účinky sú spojené s tabletkami podobného typu. Pri Levitre tiež treba počítať s problémami pri kombinácii s niektorými liekmi alebo dokonca aj so situáciami, kedy určitý zdravotný stav vylučuje vôbec samotné užívanie prípravku.

Ide o nasledovné prípady:

Choroby, ktoré vylučujú užívanie

Nielen alergia na Vardenafil a iné zložky tabletky je vylučujúcim faktorom užívania Levitry. Problémom sú aj poruchy srdca, pečene, obličiek, prekonanie mozgovej príhody a srdcového infarktu, nízky krvný tlak, niektoré degeneratívne ochorenia očí alebo ochorenia spojené s poškodením zrakového nervu. Viac informácií je na príbalovom letáku.

Iné faktory vylučujúce užívanie

Vedenie vozidla alebo obsluha strojov, ktoré si vyžadujú vaše sústredenie, nie sú plne zlučiteľné s užívaním Levitry. Závisí to od toho, či máte po jej užití závrate alebo problémy so zrakom. Rovnako tak súčasne s liekom nesmiete piť grapefruitový džús, narušuje jeho účinnosť. To isté platí o alkohole a ťažkom jedle, či jedle s vysokým obsahom tukov.

Kontraindikácie s liekmi

Kombinácia Levitry s niektorými liekmi vyvoláva vedľajšie účinky aj vážne zdravotné ťažkosti. Treba si dávať najmä pozor na nitráty, lieky pôsobiace ako donory oxidu dusnatého, lieky na arytmiu, lieky na HIV, lieky proti plesňovým chorobám, makrolidové antibiotiká, alfa-blokátory a riociguáty. Nekombinujte Levitru ani s inými podobnými tabletkami.

AŽ OD 18 ROKOV

Levitra je určená na liečbu erektilnej dysfunkcie pre mužov vo veku nad 18 rokov. Pre mladších mužov tak nie je možné jej užívanie, čiže si ju ani nekúpite. To isté platí aj pre ostatné tabletky podobného typu. Rovnako tak nie je Levitra určená ani pre ženy.

  • Rýchle dodanie
  • Ochrana dát
  • Bezpečná platba
  • Podporná služba
  • 100% kvalita

Zľava 20%

plus ďalšie ponuky po ceste