Dodacie lehoty
Vážení zákazníci! Z dôvodu súčasnej situácie s Covid-19 môže dôjsť k oneskoreniu pri objednávaní a prekládke tovaru od polovice apríla. Niektoré objednávky môžu byť doručené do 24 pracovných dní. Ďakujeme vám za vašu trpezlivosť.
všetky pevné hovory sú bezplatné

Preprava a dodanie

Naša spoločnosť si dáva veľmi záležať na tom, aby bol zákazník v priebehu celého procesu svojho nákupu spokojný a aby si mohol byť istý, že jeho lieky sa dostanú do požadovaného cieľa, a pritom sa im na ceste k nemu nič nestane. Je veľmi nepríjemné, keď čakáte na dôležité medikamenty a neviete, v akom stave je vaša zásielka. Na takéto situácie nám slúži veľmi spoľahlivo pracujúci systém, ktorý vám hneď potom, ako si naše liečivá online objednáte, pošle email o tom, či je vaša objednávka úspešne zaevidovaná a či sa už vydala na cestu k vám.

Táto situácia nastane do 24 až 48 hodín po zaplatení. Potom vám bude pridelené osobné číslo vašej objednávky, podľa ktorého budete vedieť, že sa jedná o vaše produkty a na základe ktorého môžete objednávku sledovať. Následne vždy, keď sa zmení poloha vašej objednávky a predá sa napríklad od nás kuriérovi, budete o tom informovaní emailom. Neskôr, keď sa vaša zásielka dostane na vašu poštu, prípadne bude v daný deň doručená, taktiež o tom budete informovaní emailom. Žiadne obavy, nič vám neunikne. Znamená to, že o všetkom máte dokonalý prehľad od momentu, kedy kúpu potvrdíte, až po chvíľu, kedy balíček dostanete do svojich rúk.

Produkty si môžete zakúpiť vo viacerých balíkoch separé. Alebo môžete požadovať jeden veľký balík bez množstevného obmedzenia. Nechávame na vašom rozhodnutí, čo vám najlepšie vyhovuje. V prípade nevyskytnutia sa žiadnych neočakávaných udalostí, naše objednávky zvyčajne dorazia ku klientom behom 8-14 pracovných dní. To je taká stredne dlhá čakacia doba pre našu donáškovú službu, ktorá sa však môže niekedy zmeniť. Naše produkty posielame z rôznych skladov po Európe, napríklad z Litvy, Nemecka alebo Veľkej Británie. Zvoliť si môžete expresné dodanie, kedy, pokiaľ ide všetko hladko, dostanete tovar behom 5 až 7 pracovných dní. Niekedy sa môže doručenie natiahnuť až na maximálne 9 pracovných dní, čo si ale myslíme, že je ešte stále veľmi prijateľná čakacia lehota v porovnaní s konkurenciou. Odporúčame vám teda expresnú donáškovú službu. Nezáleží na tom, kde na Slovensku bývate alebo sa nachádzate, vaše lieky budete mať do 13 pracovných dní pri obyčajnej donáške a do 7 dní pri donáške expres. Potom si už budete môcť vychutnať ich účinok a pozitívny vplyv na váš organizmus.

Na Slovensku môžete očakávať veľmi prijateľné ceny doručenia našich produktov priamo do vašich rúk. Tie sa pohybujú od 3,90 EUR za donášku na najbližšiu poštu a do 14,90 EUR za expresné doručenie kuriérom presne do vašich rúk. Sami si môžete vybrať, ako si prajete, aby bol váš balík doručený. Naše služby sú veľmi spoľahlivé a sťažnosti sa vyskytujú len zriedkakedy.

V našom prípade doručujeme zásielky kdekoľvek na Slovensko bez toho, aby to nejakým spôsobom zmenilo podmienky našej cenovej politiky. Či už žijete na vidieku niekde pri Vrbovom alebo Komárne, prípadne pochádzate z Banskej Bystrice, sami si môžete vybrať, kde vám máme vaše lieky poslať. Nie je pre nás problém zaslať vám poštu aj do vašej kancelárie, pretože si uvedomujeme, že nie každý si môže dovoliť čakať doma na kuriéra či poštára cely pracovný deň. Stačí zadať tú správnu adresu a naši doručovatelia sa už o všetko postarajú. Ak si prajete nechať vaše zásielky na pošte, nie je to žiaden problém, spolupracujeme totiž aj so Slovenskou poštou. Tam na vás môžu lieky počkať, pokiaľ si ich nevyzdvihnete.

Spoločnosť europa-med.com sa vždy snaží o maximálnu profesionalitu a spokojnosť našich zákazníkov je na prvom mieste. To je aj dôvodom, prečo dbáme o čo najskoršie doručenie tovarov bez zbytočných prestojov a zdržaní. Tie by mohli v niektorých prípadoch dokonca skomplikovať zdravotný stav našich zákazníkov, čo je niečo, čo v žiadnom prípade nechceme dopustiť.

Zľava 20%

plus ďalšie ponuky po ceste