Dodacie lehoty
Vážení zákazníci! Z dôvodu súčasnej situácie s Covid-19 môže dôjsť k oneskoreniu pri objednávaní a prekládke tovaru od polovice apríla. Niektoré objednávky môžu byť doručené do 24 pracovných dní. Ďakujeme vám za vašu trpezlivosť.
všetky pevné hovory sú bezplatné
Proti vypadávaniu vlasov
Ste sklamaní strašidelnými sľubmi drahého zaobchádzania, ktoré nepriviedlo k sľúbenému výsledku? Otočte stránku a objavte pre seba produkt uznávaný pre svoju účinnosť mnohými ľuďmi! Pripomíname vám: Môžete si u nás objednať generickú Propeciu za mimoriadne nízku cenu, pretože ten preparát patrí do skupiny generických medikamentov

Proti vypadávaniu vlasov

  • Propecia Finasteride

    Finasterid je syntetický antiandrogén. Táto látka v tele potláča účinky izoenzýmu 5-alfa reduktázy typu 2, ktorý je zodpovedný za zmršťovanie vlasových folikulov.

Ste sklamaní strašidelnými sľubmi drahého zaobchádzania, ktoré nepriviedlo k sľúbenému výsledku? Otočte stránku a objavte pre seba produkt uznávaný pre svoju účinnosť mnohými ľuďmi! Pripomíname vám: Môžete si u nás objednať generickú Propeciu za mimoriadne nízku cenu, pretože ten preparát patrí do skupiny generických medikamentov.

V čase, keď na trhu existuje veľké množstvo ponúk na liečenie a starostlivosť o vlasy, ktoré zahŕňajú používanie vitamínov alebo bylinných liekov, Propecia generik bojuje so samotnou príčinou vypadávania vlasov - genetickým faktorom. V skutočnosti dedičná strata vlasov nie je nevyhnutná a propecia generikum účinkuje prostredníctvom normalizácie hormonálneho pozadia, ktoré bolo týmto génom narušené, vedie k zníženiu a úplnému zastaveniu vypadávania vlasov. Po ukončení liečebného kurzu je po niektorom case  možný nový rast vlasov.

Nečakajte, kedy budete úplne plešatí a už vám nezostane viac sily na boj proti vypadávaniu vlasov, pripojte sa k väčšine mužov, ktorí objavili pre seba Propeciu generikum! Momentálne si môžete objednať generickú Propeciu. Zmeňte svoj život k lepšiemu už dnes!

Zľava 20%

plus ďalšie ponuky po ceste