Dodacie lehoty
Vážení zákazníci! Z dôvodu súčasnej situácie s Covid-19 môže dôjsť k oneskoreniu pri objednávaní a prekládke tovaru od polovice apríla. Niektoré objednávky môžu byť doručené do 24 pracovných dní. Ďakujeme vám za vašu trpezlivosť.
všetky pevné hovory sú bezplatné
(0) Recenzia

Sibutril 15mg

Sibutril - Popis

Sibutril je vhodná terapia v programe znižovania nadváhy u pacientov s nutričnou obezitou. Má dlhodobo overené najlepšie účinky pri redukčnej diéte. S nízkokalorickou diétou a telesným cvičením je vhodný pre pacientov s nutričnou obezitou. Okrem toho, že potláča pocit hladu, teda zvyšuje pocit sýtosti, zvyšuje energetický výdaj organizmu. Pomáha znižovať telesnú hmotnosť tým, že vyvoláva pocit sýtosti už po zjedení menšieho množstva jedla. Je určený pre tých, ktorí nemajú v anamnéze kardiovaskulárne ochorenie a nie sú schopní znížiť svoju hmotnosť pomocou diéty a cvičenia.

  • Dávkovanie a cena
  • Popis produktu
  • Recenzie výrobkov

Sibutril 15mg 15mg

Množstvo
Prémia
Pôvodná cena
Cena
30 pilulky
€97.38
€77.90
Vypredané
60 pilulky
€187.38
€149.90
Vypredané
90 pilulky
€237.38
€189.90
Vypredané
120 pilulky
€287.38
€229.90
Vypredané
150 pilulky
€349.88
€279.90
Vypredané

Doporučené užívanie:

Obvykle sa užíva 1 kapsula denne pri raňajkách, zapíja sa dostatočným množstvom nealkoholických tekutín, ktorých dostatočný príjem je dôležitý počas celého dňa.

Lieková forma:

Tvrdé kapsuly s bielou a modrou časťou obsahujúce biely až žltkastý prášok.

Zloženie:

Sibutril 15 mg, pričom jedna kapsula obsahuje 15 mg monohydrátsibutramíniumchloridu. Pomocná látka obsahuje 0,157 mg monohydrátu laktózy.

Dôležité upozornenia:

Neužívajte Sibutramine pri precitlivenosti na liečivú látku alebo ak máte ochorenie dýchacích ciest, vysoký krvný tlak, ochorenie srdca, ciev alebo mozgu, máte zvýšenú funkciu štítnej žľazy, prípadne cukrovku. Neužívajte v tehotenstve alebo ak dojčíte. Pri dodržiavaní doporučeného dávkovania je prípravok dobre znášaný. Na začiatku sa môže objaviť mierny pocit sucha v ústach, čo sa pri dostatočnom pitnom režime eliminuje. V prípade, ak sa u vás objavia poruchy so spánkom, zápcha, rýchly tep, zvýšený krvný tlak, búšenie srdca, návaly tepla, bolesť hlavy, úzkosť alebo závrat, užívanie prerušte. Vo všeobecnosti však tieto nežiaduce účinky nie sú ťažké a nevedú k prerušeniu liečby.

  • Rýchle dodanie
  • Ochrana dát
  • Bezpečná platba
  • Podporná služba
  • 100% kvalita

Zľava 20%

plus ďalšie ponuky po ceste