Dodacie lehoty
Vážení zákazníci! Z dôvodu súčasnej situácie s Covid-19 môže dôjsť k oneskoreniu pri objednávaní a prekládke tovaru od polovice apríla. Niektoré objednávky môžu byť doručené do 24 pracovných dní. Ďakujeme vám za vašu trpezlivosť.
všetky pevné hovory sú bezplatné
(0) Recenzia

Slimexu 15 mg

Schudnutie rýchlo a efektívne je skutočné. Nám na pomoc prichádzajú lieky, ktoré vyvolávajú potlačenie chuti do jedla, ktoré prispievajú k spaľovaniu tukového tkaniva, blokujú adrenalín a ďalšie látky, ktoré spôsobujú hromadenie tuku v organizmu. Slimex 15 mg je moderný preparát na chudnutie, pomáha zvládať chubné potravinárske zvyky bez námahy. Znížením chuti do jedla môžete znížiť množstvo jedenej potravy a spotrebovať takým spôsobom menej kalórií. 

  • Dávkovanie a cena
  • Popis produktu
  • Recenzie výrobkov

Slimexu 15 mg 15mg

Množstvo
Prémia
Pôvodná cena
Cena
30 pilulky
€68.63
€54.90
Vypredané
60 pilulky
€112.38
€89.90
Vypredané
90 pilulky
€149.88
€119.90
Vypredané
120 pilulky
€174.88
€139.90
Vypredané
150 pilulky
+ 10 BONUS
€212.38
€169.90
Vypredané

To vám zase umožní jesť vaše obľúbené jedlá bez radikálnej zmeny v dennej dávke. Tablety na chudnutie však nepovažujte za pôžitok, ktorý vám umožní vytvoriť gastronomický chaos. Pri užívaní Slimexu 15 mg sa vaša chuť do jedla znižuje a váš pocit nasýtenosti sa zvyšuje. Tento liek na chudnutie môže byť iba ďalším prostriedkom na zníženie hmotnosti pri iných metódach, ktorými sú fyzická aktivita a korekcia stravovacieho správania. Počas užívania Slimexu 15 mg na chudnutie sa odporúča zmeniť svoj životný štýl a návyky takým spôsobom, aby sa po ukončení užívania ubezpečil, že sa dosiahnuté zníženie telesnej hmotnosti udržalo.

Online lekáreň europa-med.com vám dáva možnosť kúpiť si Slimex, ako aj objednať Lida Daidaihua, Perfect Slim, čaj Lida a ďalšie preparáty na chudnutie za najvýhodnejšie ceny. Ak máte záujem o otázku, kde si môžete kúpiť Slimex za výhodnú cenu, vtedy ste práve v tej najlepšej online lekárni.

Slimex 15 mg je vynikajúci liek na chudnutie. Pomocou tohto prostriedku na chudnutie môžete schudnúť najmenej 1 kg týždenne. Slimex je možné zakúpiť v mnohých lekárňach online, ale také podmienky, ako sú naše, prakticky neexistujú. U nás je možné Slimex objednať za nízku cenu, a pri tom garantujeme kvalitu. Môžete si tiež kúpiť Lida Daidaihua a akýkoľvek iný produkt na chudnutie uvedený v našom katalógu. Ak sa rozhodnete kúpiť Slimex, máte možnosť v službe podpory zákazníkov prostredníctvom bezplatnej horúcej linky získať odpovede na všetky otázky, ktoré môžete mať.

Čo je preparát Slimex a ako ho užívať?

Slimex to je preparát, ktorý potláča chuť do jedla prostredníctvom pôsobenia na receptory mozgu, ktorý spôsobuje pocit plnosti a rýchlu spotrebu nahromaždenej energie.

Účinnou látkou v kapsulách na schudnutie je sibutramín v dávke 15 mg. Je to lekársky prostriedok, ktorý zvyšuje pocit plnosti. Preparát na chudnutie spôsobuje tomu, že človek má pocit sýtosti na konštantnom základe, a túžba jesť koláče v noci zmizne sama o sebe. Množstvo konzumovaného jedla sa znižuje - podľa toho môže človek rýchlo schudnúť.

Boli ukutočnené výskumy, ktoré potvrdili, že ľudia, ktorí používali sibutramín skutočne schudnú rýchlo. Priemere sa pacientom podarilo stratiť 5 až 10% pôvodnej hmotnosti za 6 až 9 mesiacov po použití Slimexu. Mierne zníženie hmotnosti významne zlepšuje stav zdravia. Dokonca zníženie hmotnosti na 5 až 10% znižuje riziko kardiovaskulárnych chorôb a cukrovky. Ak si u nás kúpite Slimex, nebudete sa viac musieť starať o svoju postavu. Existujú výskumy, ktoré dokazujú, že sibutramín, ktorý je obsiahnutý v Slimex 15 mg, normalizuje spektrum lipidov v krvi a tak znižuje riziko infarktu. Sibutramín pomáha schudnúť rýchlo, uľahčuje diétu, pomáha znižovať množstvo spotrebovanej potravy, odstraňuje potrebu jedla v noci a všeobecne prispieva k rozvoju správnych stravovacích návykov.

Každý deň sa odporúča používať jednu kapsulu Slimex na schudnutie, prehltnite celkom, bez žuvania a ráno vypite veľa tekutín, bez ohľadu na prijímanie jedla. Denná norma je 15 mg sibutramínu a nemala by sa prevyšovať.

Možné vedľajšie účinky Slimexu 15 mg:

Predtým, ako si kúpite Slimex 15 mg a jeho použitie, musíte pochopiť, že ide o preparát, preto sa môžu vyskytnúť vedľajšie účinky. Ako pravidlo, vedľajšie účinky preparátu Slimex sú zvyčajne mierne alebo stredne závažné. Po užití Slimexu 15 mg sa môžu vyskytnúť vedľajšie účinky, ako sú bolesti hlavy, suchosť v ústach, zápcha a nespavosť.

Neodporúča sa používať Slimex na chudnutie s precitlivenosťou na niektoré zo zložiek lieku, nervóznou anorexiou alebo bulímiou, duševnými ochoreniami, syndrómom Gilles de la Tourette, ischémiou, zlyhaním srdca, srdcovými vadami a inými závažnými kardiovaskulárnymi ochoreniami, so závažným porušením pečene a obličiek, zeleným zákalom, pri súčasnom použití iných prostriedkov na chudnutie, antidepresív, sedatívnych preparátov. Počas tehotenstva a dojčenia by ste mali odmietnuť používanie Slimex.

Pri zjavných prejavoch negatívnych reakcií, silnej bolesti a iných prejavoch nepohodlia by ste mali prestať užívať produkt na chudnutie Slimex. V prípade sprievodných chronických chorôb je potrebná konzultácia s lekárom pred nakúpením preparátu Slimex a jeho použitím.

Vyšetrenie a konzultácia s lekárom je prvá vec, ktorú by ste mali urobiť skôr, ako si kúpite Slimex a pred použitím, ako v prípade akéhokoľvek iného lekárskeho prostriedku. Všetky uvedené parametre používania nemôžu brať do úvahy individuálne vlastnosti každej osoby, ktorá chce schudnúť. Ak ste úplne zdraví a nemáte žiadne iné zdravotné problémy okrem nadváhy, vtedy sa Slimex 15 mg môže použiť aj samostatne. Hlavnou vecou nie je prekročiť dávku 15 mg sibutramínu denne.

Tento lekársky prostriedok na chudnutie je určený iba pre dospelých, ktorí sú obézni.

Lekársky prostriedok na chudnutie Slimex sa musí skladovať mimo dosahu detí v pôvodnom obale, na mieste chránenom pred svetlom a vlhkosťou, pri teplote neprevyšujúcej 30 stupňov. Po dátume exspirácie nepoužívajte preparát Slimex.

V našej online lekárni si môžete kúpiť Slimex za nízku cenu.

  • Rýchle dodanie
  • Ochrana dát
  • Bezpečná platba
  • Podporná služba
  • 100% kvalita

Zľava 20%

plus ďalšie ponuky po ceste